McDonald’s Türkiye kahve işini büyüttü

04 Ekim 2012 Perşembe

Yılsonuna kadar 10 adet McD Cafe ile hizmet verilmesi amaçlanıyor

mcdonalds-turkiye-kahve-isini-buyuttu

Dünyada bin 300’den fazla restoranda faaliyet gösteren kahve zinciri McD Cafe artık Türkiye’de de faaliyet göstermeye başladı. McD Cafe’lerde, espresso’dan capuccino’ya, flat white’dan americano’ya, latte’den Türk kahvesine, frappe’den smoothie’ye kadar, birçok sıcak ve soğuk içecek seçeneklerinin yanında birbirinden lezzetli kek, kurabiye, muffin gibi damak zevkine hitap eden yiyecekler bulmak mümkün.

McD Cafe’de içilen her bir kahve için yüzde 100 Arabica kahve çekirdeklerinin kullanıldığının ve bu kahvelerin deneyimli ekipler tarafından hazırlandığını belirten McDonald’s Genel Müdürü Dilek Başarır, McD Cafe’lerin sayılarını her geçen gün artırmayı planladıklarını ve yıl sonuna kadar 10 adet McD Cafe  ile hizmet vermeyi amaçladıklarını ifade etti.

Kaynak: Media Cat


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri