McDonald’s’tan acılı Emrah kampanyası

07 Kasım 2014 Cuma

McDonald’s yeni lezzeti “Acılı Tavuk Klasik” için sevilen sanatçı Emrah ile işbirliği yaptı. “Benim Acım Bana Yeter” kampanyasında Emrah’ın filmlerindeki bildik sahneler esprili bir dille yorumlanıyor

mcdonaldstan-acili-emrah-kampanyasi

McDonald’s, yeni ürünü “Acılı Tavuk Klasik” için sanatçı Emrah ile işbirliği yaptı. Ürünün reklam filminde oynayan Emrah’ın da katıldığı tanıtım toplantısı ise 6 Kasım 2014 Mama Shelter Otel’de gerçekleştirildi.

Türkiye McDonald’s Genel Müdürü Dilek Dölek Başarır tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, “McDonald’s olarak yenilik her zaman en önemli önceliklerimizden biri oldu. Bir yandan mevcut ürünlerimizi geliştirirken diğer yandan da yeni ürünlerle tüketicilerimizin beklentilerine yanıt vermeye çalışıyoruz. ‘Acılı Tavuk Klasik’ ürünümüzün reklamlarında Emrah gibi Türkiye’nin sevilen sanatçılarından biriyle işbirliği yapmış olmaktan da ayrıca büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi. McDonald’s’ın yeni kampanya yüzü olan Emrah ise, “Bugüne kadar herhangi bir marka ile bir işbirliğim olmadı. Ama McDonald’s her zaman en sevdiğim markalardan biri oldu. Teklif geldiğinde hiç tereddütsüz kabul ettim. Reklam filmimiz izleyenlere keyif verecek.” dedi.

Benim Acım Bana Yeter
Acılı Tavuk Klasik’in “Benim Acım Bana Yeter’’ kampanyasının reklam filminde Emrah’ın filmlerindeki bildik sahneler esprili bir dille anlatılıyor. İçeriği tümüyle Türkiye’de geliştirilen “Acılı Tavuk Klasik”, acılı baharatla zenginleştirilmiş dışı çıtır nefis tavuk eti, taptaze salatası, domatesi ve ağızdaki ateşi söndüren ranch sosuyla Türk tüketicisinin beğenisine sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri