McDonald’s’tan çılgın sosyal medya projesi

26 Şubat 2015 Perşembe

McDonald’s, “Seni Senden Alan Lezzetler” başlıklı reklam kampanyası kapsamında eğlenceli bir sosyal medya projesini de hayata geçiriyor

mcdonaldstan-cilgin-sosyal-medya-projesi

McDonald’s severler, markanın efsane ürünleri Big Mac, McChicken ve McDonald’s patatesini yerken çekilmiş fotoğraf ve videolarını #senisendenalanlezzet hashtag’i ile Twitter ve Instagram’da paylaşarak IPhone 6, PS4 veya mini IPad kazanma şansına sahip olacak.

McDonald’s, efsane lezzetlerini yiyerek kendinden geçen gençlerin konu edildiği reklam kampanyası ile birlikte eğlenceli ve yaratıcı bir sosyal medya projesine de start verdi.

Reklamlardaki gibi Big Mac, McChicken ve McDonald’s patatesi yiyerek Pelin, Melis, Burcu ve Burak’a meydan okumak isteyen herkes bu projeye katılabilecek.

Proje kapsamında, katılımcılar öncelikle McDonald’s lezzetlerini yerken komik, eğlenceli ve yaratıcı fotoğraf ve videolarını çekecek. Sonrasında da bu çalışmalarını #senisendenalanlezzet hashtag’i ile birlikte kendi Twitter ve Instagram hesaplarından paylaşacaklar. Ön bir elemenin ardından ise fotoğraf ve videolar www.senisendenalanlezzet.com web sitesine yüklenecek ve isteyen herkes çalışmaları beğenebilecek.

Mart ayı sonuna kadar devam edecek projenin sonunda ise, McDonald’s’ın üst düzey yöneticilerinden oluşan bir jüri tarafından en başarılı ilk üç çalışma seçilecek. Seçim sonunda da birinciye IPhone 6, ikinciye PS4 ve üçüncüye ise mini IPad hediye edilecek.

McDonald’s’ın yeni reklam filmlerinde, McDonald’s restoranlarında sakin bir şekilde oturan gençlerin; Big Mac, McChicken ve McDonald’s Patatesi yerken ilk lokmalarıyla birlikte kendilerinden geçmesi ve şaşkın bakışlar içinde yiyeceklerini afiyetle bitirmeleri konu ediliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri