Media Markt gurbetçileri unutmuyor

24 Kasım 2014 Pazartesi

Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt’ın, online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr yurtdışında yaşayan vatandaşlar için ‘Türkiye’deki sevdiklerine yeni yıl hediyesi gönder’ kampanyası başlatıyor

media-markt-gurbetcileri-unutmuyor

Türkiye’deki yakınlarına sürpriz yapmak isteyenlere özel düzenlenen web kampanyasında televizyon, telefon, bilgisayar, tablet, beyaz eşya, fotoğraf makinesi, ses sistemleri, harici diskler, oyuncaklar ve kişisel bakım ürünleri düşük fiyatlarla sunuluyor. Kampanya 27 Aralık’a kadar devam edecek.

Yurt dışında yaşayan 5 milyon Türk vatandaşının 4 milyonunun Batı Avrupa’da yaşadığına dikkat çeken Media Markt E-Ticaret Direktörü Mehmet Çelikol kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada “Bu kampanyadaki temel amacımız; yurtdışında yaşayan ve ailesinin bir kısmı Türkiye’de olan vatandaşlarımıza, uzakta olsalar dahi sevdiklerine süpriz yapabilceklerini hatırlatmak. Vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Almanya, Hollanda ve Fransa’da başlattığımız internete özel kampanya ile onlarca kategori ve ürün çeşidinde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz. Yeni yılda sevdiklerinin yanında olamasalar da onları mutlu etmek isteyenler mediamarkt.com.tr’yi ziyaret edebilirler. Kampanyamız 27 Aralık’a kadar devam edecek” dedi.

Düşük fiyat, bol çeşit ve kaliteli hizmet anlayışı ile son teknolojiyi tüketiciyle buluşturan Media Markt, sadece internete özel başlattığı kampanyada, uzaktaki sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere pek çok farklı kategoride hediye seçenekleri sunuyor. Kampanya ile Almanya, Hollanda ve Fransa’da yaşayan Türkler, mediamarkt.com.tr’ye girerek; en yeni akıllı telefondan, full HD Smart LED TV’lere, şarjlı el süpürgesinden, dikiş makinesi ve saç kurutma makinelerine kadar pek çok farklı kategorideki ürün grubunda diledikleri ürünü, Türkiye’deki yakınlarına yılbaşı hediyesi olarak gönderebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri