Media Markt mağazalaşma atağını sürdürüyor

08 Eylül 2016 Perşembe

Türkiye’nin bir numaralı elektronik perakende markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve 2016 yılı sonuna kadar toplam 160 milyon TL’lik yatırım planlayan Media Markt, Levent Sanayi Mahallesi’nin ardından Eylül ayındaki ikinci mağaza açılışını Ankara Nata Vega Outlet’te gerçekleştirdi

media-markt-magazalasma-atagini-surduruyor

Media Markt, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Perakende devi, Eylül ayı için planlanan 4 mağaza yatırımı kapsamında ikinci mağazasını İstanbul, Levent Sanayi Mahallesi’nin ardından Ankara Nata Vega Outlet’te hizmete açtı. Media Markt, bin 200 metrekare büyüklüğündeki yeni mağazasında,  geniş ürün çeşitliliğinin yanı sıra dokunmatik ekranlar ile sınırsız online alışveriş deneyimini de Ankaralı müşterilerine sunuyor.


Ankara’da 6’ncı mağaza açıldı
Nata Vega AVM Genel Müdürü Tahir Çelik ve Nata Holding Genel Koordinatörü Süleyman Sayın’ın da katıldığı açılışta bir konuşma yapan Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, Türkiye’nin en çok tercih edilen elektronik perakendecisi olma vizyonuyla yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirtti. Gökyıldırım, Ankara’nın teknolojiye gösterdiği ilgiyle Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden olduğunu, bu kapsamda 6’ıncı mağazayı da Ankara’yakazandırmaktan mutlu olduklarını ifade etti.


2016 yılsonuna kadar yüzde 20 oranında büyüme hedeflediklerini söyleyen Gökyıldırım: “Bu yıl içinde önemli bir bölümü mağazalara olmak üzere toplam 160 milyon TL’lik yatırımı hayata geçiriyoruz. İstanbul ve Ankara’da açtığımız mağazalarımızın ardından, Eylül ayında 2 yeni mağazamızı daha hizmete sunacağız. Geçtiğimiz 3-4 yıl ile kıyasladığımızda ciromuz yaklaşık 2 katına ulaştı. E-ticaretimiz de iki yıl içinde yüzde 120 büyüdü.” dedi.


“Hedefimiz, Türkiye’de açık ara pazar lideri olmak”
Yenal Gökyıldırım: “15 ülkede faaliyet gösteren Media Markt, bulunduğu çoğu pazarda açık ara pazar lideri. Türkiye’de sadece pazar lideri olmayı değil, açık ara pazar lideri olmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz.” dedi.


Açılışa özel fırsatlar
Ankaralı tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği açılışa özel olarak birçok ürün avantajlı alışveriş fırsatıyla sunuluyor. iPhone6S 16 GB 3,099 TL yerine 2,899 TL’den, LG K10 Akıllı telefon 899 TL yerine 799 TL’den, Samsung Galaxy Note5 N920 2,699 TL yerine 2,299 TL’den,Vestel 42FA7200Full HD Smart LED TV 1,649 TL yerine 1,999TL’den, Apple ME279TU/A Tablet bilgisayar899 TL yerine 699 TL’den, NIKON D3300 Dijital fotoğraf makinesi ise 2,299 TL yerine 1,499 TL’den tüketicileriyle buluşuyor. Bu fırsatların yanı sıra, Media Markt’ın anlaşmalı bankasından yüzde 0 faizli 12 ay vadeli kredi imkanı da devam ediyor.


15 uzman çalışanın görev aldığı Nata Vega Outlet’teki yeni mağazada başta beyaz eşya olmak üzere cep telefonu, küçük ev aletleri ve televizyona kadar pek çok ürün bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri