Media Markt’ın 39’uncu Mağazası Mall Of İstanbul’da

23 Mayıs 2014 Cuma

Media Markt, bugün Mall of İstanbul’da yeni bir mağaza açtı. Türkiye’deki mağaza sayısı 39’a, İstanbul’da ise 16’ya yükselen Media Markt’ın açılışında en çok ilgiyi cep telefonları, smart tv’ler, tabletler ve beyaz eşyalar gördü

media-marktin-39uncu-magazasi-mall-of-istanbulda

Teknoloji market zinciri Media Markt, şehrin yeni merkezi Mall of İstanbul’da, 39’uncu mağazasını açtı. 3 bin 850 metrekare alanda 69 kişilik alanında uzman satış ekibiyle hizmet verecek olan Media Markt’ta son teknolojik ürünler, İstanbullu teknoloji severlerle buluştu. Beyaz eşyadan, televizyona, küçük ev aletlerinden diz üstü bilgisayarlara kadar pek çok üründe uygulanan düşük fiyatlara ilgi büyüktü.

2014 yılında 8 mağaza açmayı hedeflediklerini kaydeden Media-Saturn Türkiye CEO’su Bülent Gürcan: “Media Markt olarak İstanbul’da 16’ncı, Türkiye’de ise 39’uncu mağazamızı açmaktan dolayı çok mutluyuz. Mağazamızda her yaş grubundan kişiye hitap edecek, binlerce çeşit ürünü düşük fiyat garantisiyle sunuyoruz. Konsept alanlarımız, fiyat avantajlarımız, ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemiz ile ziyaretçilerimize gerçek teknoloji keyfini yaşatacağımıza inanıyorum” dedi.

Tüketici elektroniği pazarının geçtiğimiz yıl 2009’dan bu yana en yüksek seviyesine ulaştığına da değinen Gürcan: “35 yıllık bir teknoloji devi olarak 2014’ten beklentimiz sektör olarak ülke büyümesinin üzerinde bir büyümeye ulaşmak. Türkiye pazarında yeni mağazalarla yayılma stratejimiz kesintiye uğramadan devam edecek. Sadece metropollerde değil Anadolu’da yeni fırsatlar kollayarak büyümemizi sürdüreceğiz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri