Media Markt’tan Ankara’ya 7. şube

22 Aralık 2016 Perşembe

Yeni mağaza yatırımlarıyla kesintisiz büyümesini sürdüren tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt, Ankara’daki 7’nci mağazasını 22 Aralık’ta ANKAmall’da hizmete açtı

media-markttan-ankaraya-7-sube

Media Markt Türkiye, mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda22 Aralık tarihinde, Ankara’daki 7’nci ve en yeni mağazasını AnkaMall’da açtı. Mağazanın açılış törenine Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri dekatıldı.

 

Büyümeye odaklandıklarını belirten Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “2016 yılında açtığımız 7 mağazanın ardından yılı kapatmadan açacağımız yeni mağazaların ilkini  Ankara ANKAmall’da hizmete açmaktan dolayı mutluyuz. Media Markt olarak Ankaralı tüketicilerimizin en çok tercih ettiği marka ve şehrin lideriyiz. ANKAmall, şehrin en merkezi  noktasında yer alan köklü bir alışveriş merkezi. Konum avantajıyla Ankara’daki liderliğimizi pekiştireceğimiz bir mağaza yatırımına daha imza attık. Sunduğumuz rakipsiz fiyatlar, ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemizi kentteki 7’nci mağazamıza da taşıyor, Ankaralı tüketicilerimize kişiye özel hizmetlerin dedahil olduğu benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyoruz” dedi.

18 çalışan ve 1100 metrekarelik satış alanıyla hizmet verecek olan mağaza, VR (Sanal Gerçeklik), OEM ve Oyun alanlarıyla,tüketiciyi son teknolojiyle buluşturuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri