Media Markt’tan çağrı; ‘Mutlu olmak için sevgili şart değil’

05 Şubat 2015 Perşembe

Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt’ın, Sevgililer Günü reklam kampanyası seyirciyle buluştu. Ekim ayından bu yana Emre Karayel’in Bir Dost karakteriyle yer aldığı reklam filmlerinin bu seferki sürpriz konuğu ise aşkları ve evlilikleriyle ünlü sanatçı Gönül Yazar. “Mutlu olmak için sevgili şart değil, sevgilisi olmayanlar için de kaçırılmaz teklifler Media Markt’ta” diyen filmin yönetmeni ise Ezel Akay

media-markttan-cagri-mutlu-olmak-icin-sevgili-sart-degil

Media Markt’ın, tüketicileri “Bir Dost”u olarak gören, her zaman onların iyiliğini isteyen ve elektronik alışverişinde en doğru seçimi yapmaları için onları uyaran karakteri, Sevgililer Günü’nü yalnız geçireceklere mutlu olmanın tek yolunun çift olmaktan geçmediğini farklı öneriler ile anlatıyor.

Yeni kampanyada Emre Karayel’in canlandırdığı Bir Dost karakterine eşlik eden sürpriz isim ise Gönül Yazar. Kulisinde “Sevgililer Günü’nde de sevgilisiz kalınır mı?” diyerek serzenişlerde bulunan Gönül Yazar’ın sürpriz bir şekilde karşısına çıkan Bir Dost, Sevgililer Günü’nde Media Markt’tan kendine alabileceği  birbirinden farklı ve düşük fiyatlı ürünlerle yalnızlığın tadını doyasıya çıkarabileceği  tüyoları veriyor.

Saatchi & Saatchi İstanbul imzalı reklam filminin çekimleri, 150 kişilik ekiple 2 günde tamamlandı.  Film, digitalde bugün (4 Şubat) yayına girerken, 6 Şubat itibariyle de televizyon ve radyo mecralarında yerini alacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri