Media Markt’tan ‘Dost’ tavsiyeler

25 Aralık 2014 Perşembe

Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, Emre Karayel’in hayat verdiği “Bir Dost” karakteri ile izleyicileri yeni yıl reklam kampanyası ile buluşturuyor

media-markttan-dost-tavsiyeler

Media Markt’ın, her koşulda insanların yanında olan ve onlara doğru seçim yapmaları için yol gösteren “Bir Dost”u, bu sefer yeni yıl için hediye dileklerini bazı mesajlarla evin babasına anlatmaya çalışan bir aileye konuk oluyor.

Yeni yılda hediye isteklerini açıkça dile getiremeyen ailenin hislerine tercüman olan “Bir Dost”, kendimiz ve sevdiklerimiz için alabileceğimiz hediyeler için herkesi Media Markt mağazalarına, mediamarkt.com.tr’ye ve mobil uygulamasına davet ediyor.

Kaçırılmaz yılbaşı kampanyası ile tüm sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri 50 bine varan ürün çeşidi ve düşük fiyatlarına çağıran Media Markt’ın, büyük yılbaşı kampanyası 24 Aralık itibariyle televizyon, radyo ve dijital mecralarda yayına girdi.

Yeni reklam kampanyası filmine şu linkten ulaşabilirsiniz; http://youtu.be/DXBjAi8qjf4


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri