Media-Saturn Türkiye’ye yeni CEO

22 Mart 2013 Cuma

Media-Saturn Türkiye CEO’luğu görevine sektörün tecrübeli bir ismi geldi. Bülent Gürcan, 1 Nisan’dan itibaren Media-Saturn Türkiye CEO’su olarak göreve başlayacak

media-saturn-turkiyeye-yeni-ceo

Media-Saturn Türkiye CEO’luğuna Bülent Gürcan getirildi. Gürcan, Media Markt ve Saturn markalarının Türkiye’deki tüm operasyonunu yönetecek. Media-Saturn Türkiye CEO’su olarak Gürcan, Media-Saturn Grubu’nda Uluslararası Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Peter Leisten’a bağlı olarak görev yapacak.

Media-Saturn Holding COO’su ve Türkiye’den sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Pieter Haas, Gürcan’a yeni görevinde başarı dileklerini ileterek, “Türkiye, Media-Saturn Grubu için stratejik öneme sahip ve büyüme potansiyeli yüksek bir ülke. Gürcan’ın da aramıza katılması ile Türkiye’de daha da güçlü bir şekilde pazarda yer alacağımıza ve Türk tüketicisinin tercih ettiği elektronik perakendecisi olarak Türkiye Pazar lideri olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyeceğimize inanıyoruz” dedi.

Saint Joseph Fransız Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu olan Gürcan, 2004 yılından bu yana Teknosa’da COO ve Kliksa’da İcra Kurulu  Üyesi olarak görev yapıyordu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri