MediaMarkt ve Huawei eğitim için birleşti

20 Haziran 2017 Salı

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Huawei iş birliği ile tüketicileri, akıllı telefonlarıyla en iyi şekilde fotoğraf çekebilmelerini sağlayacak ücretsiz eğitimlerle buluşturdu

mediamarkt-ve-huawei-egitim-icin-birlesti

Tüketicileri en yeni teknolojik ürünlerle bir araya getiren Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Huawei iş birliği ile fotoğraf çekmeyi sevenlerin yüzünü güldürecek bir çalışmaya imza attı. MediaMarkt mağazalarında bulunan eğitim masalarında ilk kez müşterilere yönelik düzenlenen 1 saatlik eğitimler sayesinde, katılımcılar mobil fotoğrafçılık konusunda uzmanlık kazandı.

 

MediaMarkt web sitesinde bulunan ‘Eğitim Kayıt Sayfası’ üzerinden kayıt işlemlerini tamamlayanlar, Huawei Bölge Eğitim Yöneticileri tarafından verilen ücretsiz eğitimlere katılma fırsatı buldu.

20 Mayıs’ta İstanbul Marmara Park ve Beylikdüzü, İzmir Optimum ve Ankara Ankamall MediaMarkt mağazalarında başlayan eğitimler, Mersin ve Kayseri gibi farklı illerde de katılımcıların yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

 

Gerçekleşen eğitim tarihleri:

Kayseri Forum – 27 Mayıs

İstanbul Ümraniye – 27 Mayıs

Mall Of İstanbul – 27 Mayıs

İstanbul Bayrampaşa Forum – 3 Haziran

Mersin Forum – 3 Haziran

İstanbul Marmara Forum – 3 Haziran

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri