Mehmet Erdem Kulesite’yi salladı

03 Mart 2014 Pazartesi

‘Hakim Bey’ ve ‘Herkes Aynı Hayatta’ şarkılarıyla son dönemin en dikkat çekici isimlerinden olan Mehmet Erdem, ‘Hiç Konuşmadan’ adlı yeni albümünü Kulesite’de tanıttı. Önceki gün Kulesite’ye giden ünlü şarkıcı hem imza dağıttı hem de mini bir konser verdi

mehmet-erdem-kulesiteyi-salladi

Kulesite, ünlü isimleri Konyalılarla bir araya getirmeye devam ediyor. 28 Şubat Cuma günü ünlü sanatçı Fettah Can’ı ağırlayan Kulesite, önceki günse (1 Mart) Mehmet Erdem’i hayranlarıyla buluşturdu.

Kulesite etkinlik alanında Konyalı hayranlarıyla biraraya gelen Mehmet Erdem hem yeni albümünü imzaladı hem de sevenlerinin sorularını yanıtladı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Mehmet Erdem, yeni albümü ‘Hiç Konuşmadan’ın en yeni şarkılarını da onlarla birlikte seslendirdi.

Günlerdir ünlü şarkıcıyı beklediğini belirten genç hayranı Mehmet Erdem’le karşılaştığında heyecanını gizleyemedi. Genç hayranının üstündeki tişörtü imzalatmak istemesi hem sanatçıyı hem de diğer konukları şaşırttı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri