Mendili kapan kupayı aldı

01 Haziran 2015 Pazartesi

Çocuklar, 2015 Adana Geleneksel Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca Turnuvası’nda M1 Merkez Adana’da buluştu

mendili-kapan-kupayi-aldi

İlkokul ve Ortaokul öğrencilerinin oluşturduğu takımlar turnuvada kıyasıya yarıştı. Geçtiğimiz hafta sonu 23-24 Mayıs tarihlerinde M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi otopark alanında gerçekleştirilen eğlenceli turnuvada çocuklar tatlı rekabetin yanında eğlenceli geçen yarışta başta velileri olmak üzere yarışmacıların yakınları ve M1 Merkez Adana AVM ziyaretçileri de turnuvaya büyük ilgi gösterdi.

Adana’daki İlkokul ve ortaokullar arasında yapılan turnuvaya 23 okuldan 34 takım ve toplam 543 öğrenci katıldı. 2 gün süren Turnuva sonucunda ilkokullarda Anadolu Efes İlkokulu, ortaokullarda Yenişehir Ortaokulu A takımı turnuvayı birincilikle tamamladı.

Turnuvada birinci, ikinci ve üçüncü olan takımları kupa verilirken, ayrıca ilk dörde giren takım oyuncuları madalya ile ödüllendirildi.

M1 Merkez Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz,  bu yıl 15’inci kuruluş yılını kutlayan M1 Merkez’in Adana’da kurulduğundan bu yana alışveriş ve eğlencenin adresi konumunda olduğunu belirterek, “Adana’ya yıllardır sadece modern çağdaş  bir alışveriş merkezi olarak değil, aynı zamanda 15 yıldan bu yana üstlendiğimiz bir çok sosyal sorumluk projeleri ve kentin her kesiminden insanı buluşturduğumuz spor, kültür, sanat aktiviteleri ile de Adana’nın sosyal yaşamına katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu güne kadar olduğu gibi,  bundan sonra da özellikle başta çocuklar ve gençler olmak üzere toplumun her kesimine yönelik bu çalışmalarımız sürecektir.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri