Mercedes B-180 Kentplaza'da sahibini buluyor

03 Haziran 2013 Pazartesi

Kentcard ile ziyaretçilerine yeni fırsatlar, avantajlar ve sürprizler sunan Kentplaza’nın hediyesi Mercedes B-180 otomobil, 5 Haziran’da yapılacak çekilişle sahibini bulacak. Sunucu Vatan Şaşmaz’ın yapacağı çekiliş saat 14.00’te gerçekleşecek

mercedes-b-180-kentplazada-sahibini-buluyor

Kentcard sahipleri 25 Şubat’tan itibaren Kentplaza’dan yaptıkları her 75 TL’lik alışveriş için, bir adet çekiliş hakkı kazandı. Çekilişe katılmaya hak kazananların aylardır süren heyecanlı bekleyişi 5 Haziran Çarşamba günü sona eriyor. Vatan Şaşmaz’ın yapacağı çekilişle belirlenecek olan Mercedes B-180 otomobil talihlisi aynı gün saat 14.00’te açılanacak ve anahtarını teslim alacak.

Kentcard’ın ayrıcalıkları bu kadarla sınırlı değil. Yıl içerisinde Kentplaza’da yapılacak birbirinden heyecanlı ve eğlenceli etkinliklere katılmak, hiç beklenmedik bir anda sürpriz hediyeler kazanmak Kentcard’la mümkün. Kentcard sahipleri, Avm Mfi Partners tarafından yönetilen Kentplaza’dan yaptıkları tüm alışverişlerden puanlar kazanarak, biriktirdikleri puanlar sayesinde de çeşitli hediye ve fırsatlar yakalamaya devam edecek.

Kentcard’a sahip olmak da çok kolay. Bunun için Kentplaza Danışma Bölümü’nden alınacak formu doldurmak yeterli. Formu dolduran ziyaretçiler, hiç beklemeden Kentcard ayrıcalıklarını doya doya yaşamaya başlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri