Mercedes GLA 200 AMG talihlisi aracını teslim aldı

14 Nisan 2016 Perşembe

Kayseri Park’ın, 7 Kasım 2015’te başlayan ve 29 Mart’ta sona eren “Her 50 TL Alışverişe Mercedes GLA 200 AMG Kazanma Şansı” sloganı ile duyurduğu kampanyası mutlu sonla bitti.

mercedes-gla-200-amg-talihlisi-aracini-teslim-aldi

2 Nisan Cumartesi günü, sevilen sanatçı Cem Belevi’nin katılımıyla, Noter ve Milli Piyango İdaresi yetkilileri huzurunda yapılan çekilişte;527 bin 269 geçerli çekiliş hakkı arasından talihli belirlendi. 329292numaralı çekiliş hakkı ile Mercedes GLA 200 AMG marka lüks aracı kazanan Ahmet ARSLANGİRAY,14 Nisan Perşembe günü saat 14:30’da gerçekleştirilen tören ile aracını teslim aldı.

Hediye teslim töreninde duygularını ifade eden talihli, kazandığını duyduğunda inanamadığını ve çok mutlu olduğunu ifade etti. Lüks otomobilin sahibi olan Arslangiray, kendisine bu şansı sağlayan Kayseri Park yönetimine de teşekkürlerini iletti.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri