Mercedes kazanma şansı M1 Merkez Adana’da

18 Aralık 2014 Perşembe

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde 15 Aralık 2014 – 15 Mart 2015 tarihleri arasında Mercedes E250 kazanma şansı için “Çekiliş Kampanyası” başladı

mercedes-kazanma-sansi-m1-merkez-adanada

M1 Merkez Adana AVM’de bulunan tüm mağazalardan kampanya süresince toplam 150 TL’lik her alışverişe 1 çekiliş hakkı elde ederek Mercedes E250 kazanma şansı M1 Merkez Adana ziyaretçilerini bekliyor.

15 Aralık 2014  - 15 Mart 2015 tarihlerini kapsayan kampanya süresince AVM’deki tüm mağazalardan toplam 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerin arabayı kazanabilmeleri için tek koşul, M1 Merkez Adana AVM içerisindeki katılım noktalarına gitmek ve alışverişleri karşılığında aldıkları fiş veya faturayı ibraz etmek.

Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “Bu yıl da, yeni yıl için araç kampanyamızı M1 Merkez Adana AVM klasiği olarak tekrarlıyoruz. Yine alışverişi büyük bir keyfe dönüştürecek bir kampanyayı “Hayatın Merkezi”nde başlattık. Ziyaretçilerimizi harcarken kazanmanın keyfini yaşayacakları kampanyaya davet ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimizi, Mercedes E250 kazanma fırsatı için “Hayatın Merkezi”ne bekliyoruz” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri