Mersin’in en büyüğü Palm City’de

19 Kasım 2013 Salı

Mersin’in en büyük Koton mağazası Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde açıldı

mersinin-en-buyugu-palm-cityde

Alışveriş merkezi yönetimi konusunda hizmet veren şirket Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, Koton mağazası’nı ziyaretçileriyle buluşturdu. Bin 113 metrekarelik alanıyla Mersin’in en büyük Koton’u olma özelliğini taşıyan mağaza, 37 bin ürün çeşidi ve 22 personeliyle Palm City Mersin Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine hizmet verecek.

Mağaza sayısını 33’ten 65’e çıkaran Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, ev dekorasyonundan tekstile, elektronikten oyuncağa, ayakkabıdan kozmetiğe zengin ürün seçenekleri ve sayısız alternatifi aynı çatı altında buluşturan, ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra farklı mutfaklar sunan cafe ve restoranları, mimarisi, dizaynı, pazarlama stratejisi, fonksiyonları, geniş otoparkı, teras alanları, eğlence alanları ve sunduğu hizmetleriyle modern, konforlu ve pratik bir alışveriş imkânı sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri