Mersin’in en büyük sineması açıldı

22 Eylül 2014 Pazartesi

Mersin’in en büyük sinema kompleksinin açılışını gerçekleştiren Yeşilçam’ın sultanı Türkan Şoray, yeni filminin müjdesini verdi

mersinin-en-buyuk-sinemasi-acildi

CEFIC, alışveriş merkezi yönetiminde Türkiye’nin lider şirketi olarak yönetiminde bulunan Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde Mersin’in en büyük sinema kompleksi olan 10 salon ve bin 200 koltuk kapasitesine sahip sinema kompleksini Mersin halkının hizmetine sundu. Cinemarine sinema salonlarının açılışı Yeşilçam’ın efsane ismi Türkan Şoray tarafından gerçekleştirildi. Şoray, hayranlarına yeni filminin galasını Palm City Mersin Cinemarine’de yapacağının müjdesini verdi.

Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin AVM’de gerçekleştirilen açılışa katılan ve Mersin halkı tarafından yoğun ilgi gösterilen Türkan Şoray, açılışta yaptığı konuşmada halkın kendisine gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Açılışa katılan Mersin Vali Yardımcısı Ayhan Bayhan ise sinemanın en önemli kitle iletişim araçlarından biri olduğunun altını çizerek, Palm City Mersin AVM’de açılan Cinemarine sinema salonlarını Mersin halkının hizmetine sunan tüm yetkililere teşekkürlerini iletti.

Palm City Mersin AVM’de açılışa özel olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı Milli Kütüphane Başkanlığı işbirliği ile gerçekleştirilen “Eski Türk Filmleri Afişleri Sergisi” ise tüm AVM misafilerini nostaljik bir yolculuğa çıkardı. Palm City Mersin AVM misafirlerinin ücretsiz olarak ziyaret edebilecekleri “Eski Türk Filmleri Afişleri Sergisi”  30 Eylül Salı gününe kadar tüm AVM ziyaretçilerine açık olacak.

Palm City Mersin AVM müdürü Levent Özer, Mersin’in en büyük sinema kompleksi olan Cinemarine’in açılışa yoğun ilgi gösteren tüm Mersin halkına teşekkürlerini iletti.

En son teknolojiye sahip teknik ekipmanlarıyla, etkileyici mimarisi, yüksek tribün düzeni, gişede sıra beklemeyi kaldıran çoklu satış sistemi ve otoparktan düzayak erişim kolaylığı ile en çok film seçeneği sunan Cinemarine sinema kompleksi Mersin'de sinema alışkanlıklarını kökten değiştirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri