Mersinli hanımlar ünlü oyuncuya baklava açtı

22 Haziran 2015 Pazartesi

Ekranların usta oyuncularından Erkan Petekkaya, önceki gün Mersin'in önde gelen Alışveriş Merkezi Palm City'de Banu Noyan organizasyonuyla sevenleriyle buluştu

mersinli-hanimlar-unlu-oyuncuya-baklava-acti

Rol aldığı dizilerle reyting rekorları kıran Erkan Petekkaya, Mersin'de izdihama neden oldu. Ünlü oyuncunun Mersin'e geleceğini öğrenen hayranları sabah saatlerinde AVM önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Petekkaya'nın söyleşi için sahneye çıkmasıyla bir anda çığlıklar yükseldi. Ünlü oyuncuyu yakından görebilmek ve fotoğraf çekmek için izdihama neden olan Mersinliler, sandalye ve sahne platformlarını yere indirdi.

Usta oyuncu, kendisi için geceden baklava açan ve ikram eden hayranının elinden baklava yedi. Petekkaya, babalar günü nedeniyle düzenlenen imza günü ve söyleşide soruları da yanıtladı.

Oğlu Cano'ya düşkünlüğüyle bilinen sanatçı, “Oğluma daha önceki dizilerimi izletmiyordum. Ancak artık büyüdü. Kaçırmadan izliyor.” dedi. Azerbaycan'dan gelen fanatik bir hayranı ise ünlü sanatçıya kendi yaptığı portresini hediye etti.

Organizasyon toplu selfie çekimiyle sona ererken, Petekkaya en kısa zamanda Mersin'e tekrar geleceğini söyledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri