Mersinliler Yapışık Kardeşler’i ağırlayacak

19 Şubat 2015 Perşembe

“Yapışık Kardeşler” filmi oyuncuları Palm City Mersin AVM Cinemarine’de Mersinlilerle buluşacak

mersinliler-yapisik-kardesleri-agirlayacak

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, “Yapışık Kardeşler” filminin oyuncularını 21 Şubat Cumartesi saat 14.00’te  Cinemarine’de Mersinlilerle buluşturacak.

Palm City Mersin AVM, İlker Ayrık’ın yönettiği “Yapışık Kardeşler” filmi oyuncularını Mersinlilerle buluşturuyor. Film oyuncularından İlker Ayrık, Hakan Bulut ve Fatmagül Fakı’nın katılacağı söyleşinin ardından 15.15’te oyuncuların da katılacağı film gösterimi ile “Yapışık Kardeşler” oyuncuları Mersinliler ile buluşacak.

Küçük bir köyde sürdürdükleri sıradışı hayatlarına mutlu mesut devam eden Halim ile Selim  kardeşlerin “hayırlı bir kısmet” bulmak üzere İstanbul’un yolunu tutmalarının hikayesini anlatan “Yapışık Kardeşler” filmi kadrosunda İvana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış ve Bülent Şakrak gibi isimler de bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri