Meslekler Podium’da öğrenilecek

14 Nisan 2016 Perşembe

JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium Alışveriş Merkezi, nisan ayı boyunca miniklere özel meslek atölyelerine devam ediyor

meslekler-podiumda-ogrenilecek

8-9-10 Nisan 2016 tarihlerinde uzman doktor tarafından uygulamalı olarak anlatılan doktorluk mesleğinde minikler, diş fırçalama tekniklerini ve iskelet sistemini öğrenmenin keyfini yaşadı.

15-16-17 Nisan 2016 tarihlerinde aşçı eşliğinde Cup Cake yapmayı uygulamalı olarak öğrenecek olan minikler yaptıkları Cup Cakeleri büyük bir keyifle yiyebilecekler.

Nisan ayı boyunca Meslekleri Podium’da Öğreniyorum sloganı ile Cuma-Cumartesi ve Pazar günleri 14:00 17:00 saatleri arasında gerçekleşen atölyelerde, her hafta meslek uzmanı tarafından verilen meslek tanıtım eğitimlerinde kostümler ile birlikte workshop alanlarında uygulamalı olarak tanıtılmaya devam ediliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri