Metro Bulgaristan’ın yeni genel müdürü Atila Yenişen oldu

28 Temmuz 2016 Perşembe

2000 yılında Metro Toptancı Market’te göreve başlayan Atila Yenişen, Bulgaristan’da genel müdür olarak göreve başlayacak

metro-bulgaristanin-yeni-genel-muduru-atila-yenisen-oldu

2006 yılın da Pakistan’a Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Atila Yenişen, bu görevi sırasında birçok başarılı çalışmaya imza attı. Yenişen ayrıca 2010 yılından itibaren İspanya Makro (Metro, bazı ülkelerde Makro adıyla faaliyet sürdürüyor) Genel Müdür yardımcısı olarak görev almaya başladı.


2012 ve 2015 yılları arasında Portekiz’in de sorumluluğunu alan ve bu görevleri sırasında da önemli çalışmalarda bulunan Yenişen, sektörün büyüyüp gelişmesi için önemli çabalar sarf etti. Bu çabalar sonucu Yenişen şimdi de Bulgaristan’a Genel Müdür olarak atandı.


Yenişen, kısa süre içinde Bulgaristan’da Genel Müdür olarak göreve başlayacak. Metro’nun Bulgaristan’da 11 mağazası bulunuyor ve bu mağazaların yaklaşık 350 milyon avro cirosu bulunuyor. Evli ve iki çocuk sahibi Atila Yenişen, Marmara Üniversitesi’nde iktisat eğitimini ve London Business Schoolda da yüksek lisans programını tamamladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri