Metro, “Kendi İşim Günü”yle tüm dünyada bir ilke imza atacak

06 Ekim 2016 Perşembe

Metro Toptancı Market, tüm dünyada 11 Ekim’i "Kendi İşim Günü" olarak kutluyor

metro-kendi-isim-gunuyle-tum-dunyada-bir-ilke-imza-atacak

Bu özel gün vasıtasıyla Metro, işletme sahiplerinin tanıtımına katkı sağlarken, bu işletmelerin kendi müşterilerine özel fırsatlar sunabilmesine imkan veriyor. "Kendi İşim Günü" etkinliğinde işletme sahipleri misafirlerine özel fırsatlar sunuyor, misafirler ise 8-11 Ekim günleri arasında, yalnızca 4 gün boyunca geçerli bu fırsatlardan yararlanıyor.

 

Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü Kubilay Özerkan: “Emeğinde, alın terinde, özverisinde, hayallerinde ve kalbinde Türkiye olan herkese bir teşekkür borcumuz olduğuna inanıyoruz. Biliyoruz ki birlikten kuvvet doğar. Ağzımızdan çıkan her teşekkürün aslında binlerce sahibi vardır. Kimi zaman bu teşekkür toprağımızın renklerini tezgahlarına taşıyanlara, kimi zamansa her fincana misafirperverliğini sığdıranlaradır. İşte Türkiye’de ilk kez hayata geçirdiğimiz ‘Metro ile Kendi İşim Günü’ de böyle bir teşekkürün, minnettarlığın ifadesidir.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri