Metro Market 10 kişiyi Berlin’e gönderiyor

27 Temmuz 2015 Pazartesi

Metro Toptancı Market’in IT girişimcilerine yönelik düzenlediği Techstars Metro Accelerator Yarışması’nda dereceye giren 10 kişi, Berlin’de 13 hafta sürecek bir eğitim programında fikirlerini METRO ve Techstars’ın eşsiz kaynaklarıyla geliştirme fırsatı bulacak. Başvuruları 3 Ağustos’a kadar süren yarışmayı kazananlara, 120 bin Avro’ya kadar yatırım desteği verilecek

metro-market-10-kisiyi-berline-gonderiyor

Metro Toptancı Market’in, HORECA sektörünün geleceğine yön veren projelerin sahibi olan IT girişimcilerini desteklemek amacıyla Techstars iş birliğiyle düzenlediği Techstars Metro Accelerator Yarışması için başvurular, 3 Ağustos günü sona erecek.

Metro’nun dünya genelinde çalıştığı 2 milyondan fazla restoran, otel ve işletme mutfaklarına köprü olan Techstars Metro Accelerator’a katılmak isteyen girişimciler, projelerini http://www.techstarsmetro.com/ üzerinden gönderebilecek.

10 girişimciye Berlin’de 13 hafta sürecek eğitim
3 Ağustos Pazartesi günü tamamlanacak başvuruların ardından tüm dünyadan 10 proje seçilecek ve kazanan projeler, Eylül ayında açıklanacak. Techstars Metro Accelerator’da kazanan 10 girişimci, Berlin’de 13 hafta sürecek bir eğitim programında fikirlerini Metro ve Techstars’ın eşsiz kaynaklarıyla geliştirme ve 120 bin avroya kadar yatırım desteği alma imkânı bulacak.

26 ülkeden 21 milyon müşteriye ulaşan Metro Toptancı Market, Berlin’de verilecek eğitime katılmaya değer bulunan 10 girişimciyi tedarik, satış, pazarlama, strateji, finans, iletişim gibi konulardaki uzmanlarının bilgi birikimiyle buluşturacak.

Girişimcilerin yeni teknolojilerle buluşmasını sağlayan global bir ekosistem olarak hizmet veren Techstars, yarışmanın sonunda Berlin’e gidecek 10 girişimciye inovasyon konusunda daha emin adımlar atması ve daha hızlı ilerlemesi için danışmanlık sunacak.

Techstar ve Metro işbirliğinde gerçekleşecek eğitime katılacak girişimciler; Google, Microsoft, Unilever, Vodafone, Turkcell gibi yerli ve yabancı önde gelen firmalardan gelecek mentorlarla birebir iletişim kurma ve grup tartışmalarına katılma fırsatı yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri