Metro Properties, sektörü bir araya getirdi

27 Kasım 2014 Perşembe

Metro Properties, Perakende Günleri’nde çözüm ortaklarını düzenlediği bir kokteyl’de buluşturdu. Perakende Günleri çerçevesinde düzenlenen bu organizasyon için Almanya’dan gelen Metro Properties CEO’su Jean - Cristophe Bretxa ve Metro Properties CFO’su Osman Koçak ev sahipliğinde gerçekleşen ve sektörü buluşturan Kokteyl’e ilgi büyük oldu

metro-properties-sektoru-bir-araya-getirdi

İş ortaklarına tek kaynaktan, uzman kadrosuyla hizmet veren ve değer katan Metro Properties, dünyanın en büyük ve en önemli uluslararası ticari portföylerinden birine sahip. Metro Properties, yıllar içinde oluşturduğu know-how’dan birlikte çalıştığı firmaları da yararlandırmak için atağa geçti. Metro Properties, dünyanın en büyük ve en önemli uluslararası ticari portföylerinden birine sahip olup; 31 ülkede, 250 bin çalışanı ve 2 bin 200’ü aşan mağaza sayısıyla hizmet veriyor.

Ayrıca sahip olduğu ve yönetimini yaptığı alışveriş merkezlerinde gerçekleştirdiği yönetim ve kiralama faaliyetlerini, uluslararası deneyim ve know-how’ı ile Metro Group dışındaki diğer gayrimenkul geliştirici ve yatırımcılarına da sunuyor.

Genç nüfusa sahip dinamik ekonomisiyle Türkiye’nin kendileri için son derece önemli bir pazar olduğunu vurgulayan Metro Properties CEO’su Jean – Cristophe Bretxa  şu değerlendirmeyi yaptı, “Türkiye uzun yıllardır gayrimenkul alanında en önemli odak ülkelerimiz arasında yer almaktadır. Dinamik yapısı, büyüme potansiyeli, ulusal ve uluslararası alanda geniş yatırımcı yelpazesi ile, Türk gayrimenkul pazarı, Metro Properties için fevkalade büyük bir potansiyel taşımaktadır. 24 yıldır hizmet vermekte olduğumuz Türkiye pazarında olmaktan son derece mutluyuz. Perakende Günleri’ndeki katılım ve fuardaki dinamizm bizim için yeni potansiyelleri işaret ediyor. Mevcut dokuz projemize ek olarak altı yeni projeyi daha yürütüyor olmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul’un yanı sıra, ikinci şehirlerde de alışveriş merkezleri alanında muazzam bir dinamizm ve ciddi büyüme talepleri var. Biz de bu girişimlere yıllar içinde edindiğimiz know-how’ımızla destek oluyoruz. AVM kurma, yönetme, kiralama gibi alanlardaki uzmanlığımızla bu alana yeni standartlar getirdik. Kalitemizden taviz vermeden, istikrarlı bir büyümeyi içiren stratejimizi değiştirmeden yatırımcılar ile iş ortaklarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz.”

Metro Properties, sahip olduğu know-how ve uzman ekibi ile, iş ortaklarına, AVM Yönetimi, Gayrimenkul Geliştirme, Dizayn Yönetimi ,Proje Yönetimi, Kiralama Yönetimi, Pazarlama Yönetimi, Bina Yönetimi, Renovasyon Stratejileri, Varlık Yönetimi hizmetlerini sunuyor.



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri