Metro Toptancı Market’te oyuncu değişikliği

07 Ocak 2015 Çarşamba

Metro Group bünyesinde Kurumsal İletişim alanında 2006'dan bu yana görev yapan Bilge Ceylan, Metro Toptancı Market Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü olarak atandı

metro-toptanci-markette-oyuncu-degisikligi

Metro Toptancı Market, yeni yıla yeni Kurumsal İletişim Müdürü’yle girdi. 2008 yılından bu yana Metro Group bünyesinde Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Bilge Ceylan, Metro Toptancı Market’te aynı departmanın yönetim sorumluluğunu üstlendi.

Şirketin tüm iletişim çalışmalarını yönetecek olan Bilge Ceylan, marka değerinin güçlendirilmesinden ve medya iletişim stratejilerinin planlanmasından da sorumlu olacak.

Elif Bilge Ceylan, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamladı. Çalışma hayatına öğrencilik yıllarında başlayan Ceylan, lisans eğitiminin ardından 2006 yılında Metro Group Türkiye Temsilcilik Ofisi'nde uzman olarak göreve başladı. 2008 yılında Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı olarak atandı. Görevi süresince şirketin ulusal ve uluslararası platformlarda çok sayıda ödül kazanmasında önemli rol oynadı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri