Metro, Türkiye’nin yetenekli şeflerine desteğini sürdürüyor

19 Ekim 2015 Pazartesi

Metro Toptancı Market, adını “Yüzyılın Şefi” seçilen efsanevi Fransız şef Paul Bocuse’den alan, dünyanın en prestijli gastronomi yarışması Bocused’Or Türkiye’ye Ana Sponsor ve Ürün Tedarik Sponsoru olarak destek veriyor

metro-turkiyenin-yetenekli-seflerine-destegini-surduruyor

Gastronomi dünyasının en prestijli yarışması olan Bocused’Or’unTürkiye ayağının ana sponsoru olan Metro, aynı zamanda yarışmanın ürün tedarik sponsorluğunu da üstleniyor finalistler, Metro’nun gastronomi profesyonellerine ilham vermek ve gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla tasarladığı Gastronometro’da yapılan seçmeler sonucu belirlendi.

Bu sene Bocused’or Türkiye finalisti olmak için yarışacak isimler; SeasonsRestaurant şefi Mutlu Şevket Yılmaz, The St. Regis İstanbul’un şefi Harun Keskin, Alavya Oteli şefi Murat Çakıroğlu ve The Marmara Oteli şefi Erol Varlık oldu.

26-28 Kasım günleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Sirha Fuarı’nın ikinci gününde gerçekleşecek Türkiye seçmelerinde finalistler 5 saat 35 dakika boyunca yarışacak ve Bocused’Or Avrupa Finali’nde ülkemizi temsil etmek için kıyasıya yarışacak.


“Türk mutfağını dünyaya tanıtıyoruz”
Metro Toptancı Market Genel Müdürü Kubilay Özerkan, Bocused’Or Türkiye sponsorluğuna yönelik; “Türk mutfağı ve kültürünün hak ettiği yeri bulması için şeflerimizin yanında yer alıyoruz. Bu amaçla Bocused’Or gibi dünyanın en önemli gastronomi yarışmalarından birinin Türkiye’de gerçekleşmesinde önemli rol oynuyoruz. İnanıyoruz ki, bu tür yarışmalar sayesinde hem genç ve yetenekli şeflerimiz dünya arenasında tanınacak hem de Türk mutfağını dünyaya tanıtacaklar.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri