Metrocity'de İvana Sert ve Nur Yerlitaş rüzgarı esti

16 Aralık 2014 Salı

Bu Tarz Benim yarışmasının iki jüri üyesi stüdyo dışında ilk kez Metrocity Alışveriş Merkezi’nde bir araya geldi

metrocityde-ivana-sert-ve-nur-yerlitas-ruzgari-esti

Metrocity geçtiğimiz günlerde İvana Sert ve Nur Yerlitaş’ı stüdyo dışında ilk kez bir araya getirdi ve hayranlarıyla buluşturdu. Gerçekleşen imza gününde yüzlerce hayranının önüne birlikte çıkan Sert ve Yerlitaş, hem katılanların sorularını yanıtladı hem de 2015 modasıyla ilgili tüyolar verdi. Metrocity tarafından hazırlanan arka yüzlerinde fotoğraflarının bulunduğu aynaları imzalayıp, dağıttı.

Banu Noyan Event tarafından organize edilen imza gününün sürprizi ise İvana Sert'in evlilik hazırlığı yaptığı Sinan Akıman'dı. Nişanlısının yüzlerce hayranı arasında kendisini izlediğini gören İvana Sert, elindeki aynaya 'seni seviyorum' yazarak Akıman'a gönderdi.

Bir hayranı özel olarak hazırladığı nazar boncuklu duvağı İvana Sert'e hediye etti. Çok mutlu olan modacı, duvağı hemen başına taktı. 'Bu sana uğur getirsin bir an önce yuvanı kur' diyen hayranına 'İnşallah öyle olur. Sen de düğünüme gelirsin' diyerek teşekkür etti. Duvağın üstündeki nazar boncukları için ise 'Sana çok nazar değiyor bunlar seni korusun' dedi.

Yüzlerce kişi her iki ünlü isme de güzellik sırlarıyla ilgili sorular sorunca ikili, 'Ne mutlu bize, demek bizi güzel görüyorsunuz' dedi. Nur Yerlitaş'ı en çok güldüren ise, küçük bir hayranının taklidini yapması oldu. Hayranı, 'Ben okulda hep sizin taklidinizi yapıyorum size de göstermek istiyorum' deyip taklit yapınca Yerlitaş, küçük kızı alkışlayarak 'Aynı ben bravo sana' dedi ve kahkahalarla güldü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri