Metro’dan önemli sosyal sorumluluk projesi

30 Aralık 2015 Çarşamba

Metro Toptancı Market’ten alınan tüm kedi köpek mamalarından elde edilen gelirin yüzde 10’u hayvan barınaklarına mama bağışı olarak aktarıldı

metrodan-onemli-sosyal-sorumluluk-projesi

Metro Toptancı Market, Tropikal Pet, Mars Gıda ve Lider Pet firmaları ile yaptığı işbirliği kapsamında toplam 7 ton köpek mamasını bakımevlerindeki kimsesiz sokak hayvanlarına bağışladı.


Metro Toptancı Market’te satılan tüm kedi köpek mamalarının satışının yüzde 10’unundan elde gelir, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki hayvan bakımevlerine ve sokak hayvanları yararına çalışan sivil toplum örgütlerine mama bağışı olarak aktarıldı.


Metro ve Tropikal Pet, Mars Gıda ve Lider Pet firmaları işbirliği ile toplam 7 ton köpek maması İpsala, Gökçeada, Kastamonu, Bitlis bakımevlerinin yanı sıra Doğa ve Yaşama Saygı Derneği ve Hayvan Hakları Federasyonu’na gönderildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri