Metroport AVM Gülşen’i ağırladı

28 Haziran 2013 Cuma

Metroport 5’inci yılını şarkıcı Gülşen ile kutladı. Gülşen sahnede şarkı söylerken aklı alışverişteydi

metroport-avm-gulseni-agirladi

Her ay farklı aktivitelerle ünlü konukları ağırlayan Bahçelievler Metroport AVM 5’inci yaş gününde ziyaretçileri için sürprizler hazırladı. Akşam saatlerinde başlayan doğum günü partisinin bu yılki konuğu Gülşen’di. Gülşen sahnede şarkılarıyla müzikseverleri coştururken, aklı alışverişte kaldı. Şarkıcı, “Metroport saat 22.00’de mi kapanıyor? Bugüne özel bir süre daha açık tutmak mümkün değil mi? Konser sonrası alışveriş yapalım” dedi.

Metroport AVM’de yürüyen merdivenler, koridorlar, sahne önü; yani her yer şarkıcının hayranlarıyla doluydu. Bu coşkulu kalabalık bütün şarkılarını Gülşen ile birlikte söyledi.

Metroport AVM 5’inci yaşında bir kişiye 2013 model Volvo S-40 hediye etti. Şanslı talihli arabasının anahtarını sahnede Gülşen’in elinden aldı. Sevilen şarkılarıyla ziyaretçilere tam bir müzik ziyafeti yaşatan Gülşen “Burası ne kadar güzel bir sahne, kendimi evimin salonunda hissettim, birazdan sizlere yemek hazırlayıp ikram edeceğim” diyerek sevenleriyle şakalaştı. Gülşen, Metroport’un 5’inci yılında tüm katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri