Meydan İstanbul AVM'de “Kadın Kadına Eğlence”

19 Eylül 2014 Cuma

Açıldığı ilk günden itibaren İstanbul’un önemli alışveriş merkezlerinden biri olan Meydan İstanbul Alışveriş Merkezi, Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü’nün ana sponsorluğunda 20-21 Eylül günlerinde “5’inci Kadınlar Festivali”ne ev sahipliği yapacak

meydan-istanbul-avmde-kadin-kadina-eglence

Meydan İstanbul AVM, birbirinden renkli aktiviteleriyle ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Bu sene 5’incisi düzenlenecek Kadınlar Festivali’nde, Meydan İstanbul AVM’nin kadın ziyaretçilerini sağlık, güzellik, beslenme, moda, astroloji sohbetleri, tadım aktiviteleri ve ödüllü yarışmalar bekliyor.

Gün boyunca festivalde Rezzan Kiraz ile astroloji sohbetleri, YKM ile cilt bakımı ve makyaj uygulamaları, Jatomi ile spor, Hisar Intercontinental doktorları eşliğinde sağlık sohbetleri ile bilinçlenecek kadınlar, Mediamarkt ve Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü’nün eğlenceli yarışmaları ile rekabet coşkusunu yaşayacak.

Sponsor standlarında tadım aktiviteleri, makyaj uygulamaları ve ürün dağıtımları ile keyifli bir gün geçirecek ziyaretçiler, 20 Eylül Cumartesi akşamı ise Safiye Soyman- Faik Öztürk konseri ile coşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri