Meydan Merter AVM’den okul çantası hediye

16 Eylül 2014 Salı

Meydan Merter Alışveriş Merkezi’nde okul alışverişinde fırsat devam ediyor

meydan-merter-avmden-okul-cantasi-hediye

Meydan Merter Alışveriş Merkezi’nde 1 - 12 Eylül günleri arasında gerçekleşen “Okula Dönüş Kampanyası”, yoğun ilgi ve talep üzerine; 15-26 Eylül günleri arasında gerçekleşecek yeni bir kampanya ile devam ediyor.

Meydan Merter Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek yeni kampanya ile 15-26 Eylül günleri arasında hafta içinde aynı gün 150 TL’lik ve üstü alışveriş yapan tüm ziyaretçilere okul çantası hediye ediliyor. 

Meydan Merter Alışveriş Merkezi Müdürü İlhan Karakaya, “Meydan Merter AVM olarak, tüm ziyaretçilerimizi bu yeni kampanyaya katılmaya davet ediyoruz. 1-12 Eylül günleri arasında gerçekleştirdiğimiz kampanyamızın yoğun ilgi görmesi üzerine 15-26 Eylül günleri arasında yeni bir kampanya düzenliyoruz Özellikle geleceğimizin umudu sevgili çocuklarımızı hem sevindirmek hem de harcarken kazanmanın mutluluğunu yaşamak için tüm anne ve babaları Meydan Merter AVM’ye bekliyoruz ” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri