Meydan Merter Zihinsel Gelişim Sporu’na destek verdi

28 Mayıs 2014 Çarşamba

Geçtiğimiz günlerde Meydan Merter’de yapılan geleneksel 8 – 16 yaş grubu “Satranç Turnuvası” büyük katılımla gerçekleşti

meydan-merter-zihinsel-gelisim-sporuna-destek-verdi

Son yıllarda yetişkinler kadar çocuklar ve gençler arasında hızla yaygınlaşan zihinsel gelişimi destekleyen bir spor olarak kabul gören satranç için 8 – 16 yaş grubu Meydan Merter’deki turnuvada buluştu. 8 – 16 yaş grubu gençler, Satranç Turnuvası’nda hem yarıştı hem güzel hediyeler kazandı.

Meydan Merter’de yapılan 2014 yılı 8 – 16 yaş grubu Satranç Turnuvası; “Satrançta
Meydan Okumaya Var mısın?” sloganıyla geçtiğimiz günlerde büyük katılımla gerçekleşti. Kazananlardan 1’inci bisiklet, 2’nci tablet, 3’üncü fotograf makinesi kazandı.

Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya; “Her yıl 16 yaş altı grubundaki gençlerimizi bu güzel ve seçkin turnuvada bir araya getiriyoruz. Bu yılda Satranç Turnuvası’na büyük katılım oldu. Gençlere destek vermekten memnunuz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri