Meydan Merter’de gençler meydan okuyacak

21 Mayıs 2013 Salı

Meydan Merter AVM, bu yıl 8-16 yaş gençler için satranç turnuvası düzenliyor. 25-26 Mayıs günlerinde düzenlenecek turnuvaya son başvuru yarın

meydan-merterde-gencler-meydan-okuyacak

Meydan Merter AVM’de gerçekleşecek olan “8-16 Yaş Satranç Turnuvası” ile gençler bir araya gelerek hem keyifli hem de heyecan dolu dakikalar yaşayacak. Turnuva ile ülkemizde son yıllarda giderek hızlı bir şekilde yaygınlaşan satranç, bu kez gençlere zihinsel gelişimin yanında birbirinden değerli ödüller de kazandıracak. Birincilere tablet PC, ikincilere fotoğraf makinesi, üçüncülere ise MP3 player armağan edilecek.

İki kategoride gerçekleşecek olan “8-16 Yaş Satranç Turnuvası” başvurularının www.istanbul.tsf.org.tr adresine yapılması gerekiyor. Başvurular yarın (22 Mayıs) saat 17.00’ye kadar yapılabilir.

Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya, “8-16 Yaş Satranç Turnuvası” ile ilgili olarak “Satranca ilgi duyan gençlerimizi AVM bünyemizde görmekten ve onlarla birlikte turnuva heyecanını yaşamaktan mutluluk duyacağız” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri