Meydan Merter'de yemek menülerinin 2'ncisi hediye

21 Ekim 2014 Salı

Merter ve bölgesinin yaşam ve alışveriş meydanı olan Meydan Merter AVM, damak tadına düşkün olan tüm ziyaretçilerine çok avantajlı bir kampanya sunuyor

meydan-merterde-yemek-menulerinin-2ncisi-hediye

20-31 Ekim günleri arasında hafta içi günlerde gerçekleşecek olan aktivitede, Meydan Merter AVM’de yapılacak 75 liralık alışverişlerde kuponunu alan ziyaretçiler seçeneklerdeki restoranlardan seçtiği menünün 2’ncisini ücretsiz yiyor.

Kampanyaya dahil olan seçenekler şöyle, Konya Mevlana’dan Etli ekmek+Salata+İçecek menü alana 2’ncisi hediye, Komagene’den Dürüm+Ayran+Şam tatlısı menü alana 2’ncisi hediye, Samsun Pidecisi’nden Kıymalı pide+İçecek menü alana 2’ncisi hediye, Köfteci Ramiz’den Köfte+İçecek menü alana 2’ncisi hediye.

Meydan Merter Alışveriş Merkezi Müdürü İlhan Karakaya, “Merterlilere daima en iyisini en avantajlı şekilde sunmaktayız. Zaten komşuluk anlayışı da bunu gerektirir. Tüm komşularımızı ve bölgedeki dostlarımızı Meydan Merter AVM’deki Yeme – İçme Avantaj Kampanyası’na bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri