Michael Jordan imzalı ayakkabı bu sergide

22 Ağustos 2016 Pazartesi

Akasya ile “Teşekkürler Anne” kampanyasını yürüten P&G’nin, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin desteğiyle hayata geçirdiği “P&G Olimpiyatlar Sergisi” 31 Ağustos’a kadar ziyaretçilerini bekliyor.

michael-jordan-imzali-ayakkabi-bu-sergide

Her yaştan sporseverin ilgi ile takip ettiği sergi P&G Olimpiyatlar Sergisi olimpiyat tarihine ışık tutan benzersiz parçaları içeriyor. Serginin en dikkat çekici parçalarından biri, yakın zamanda hayatını kaybeden efsanevi boksör Muhammed Ali’nin 1971’de Joe Frazier ile yaptığı unutulmaz boks maçı sonrası birlikte imzaladıkları boks eldivenleri. Tüm zamanların en iyi basketbol oyuncusu Michael Jordan’ın imzalı ayakkabısı, ABD Basketbol Milli Takımı’nın “Rüya Takım” yakıştırması kazanmasını sağlayan Barselona 1992 Olimpiyat Oyunları sırasında imzalanmış. Dünyanın en iyi yüzücüsü unvanını kazanan ABD’li yüzücü Mark Spitz’in madalyası, Türk güreşinin efsane isimlerinden Yaşar Doğu’nun Olimpiyatlarda giydiği mayo ve kazandığı madalya, önemli Olimpiyat meşaleleri, geçmişten günümüze Olimpiyat afişleri, “P&G Olimpiyatlar Sergisi” ile spor meraklılarının beğenisini toplamaya devam ediyor.

 

P&G markalarının “Çocuğuna spor yaptıran her anne, bir Olimpik annedir” felsefesi doğrultusunda sergiye özel tasarladığı, anne ve çocukların birlikte vakit geçirebilecekleri oyun/spor alanları keyifli deneyimler sunuyor. Otoritelere göre tüm zamanların en iyi haltercisi, “cep herkülü” Naim Süleymanoğlu’nun 1988 yılında Seul’da kırdığı 9 Dünya ve 6 Olimpiyat rekoruna özel hazırlanan bölüm, serginin en ilgi çekici alanları arasında yer alıyor.

 

Head&Shoulders basketbol alanında şut atan ziyaretçiler ağır çekimde kendilerini izleyebiliyor, Gillette alanında sanal futbol, Orkid alanında voleybol servis atışı, engelli koşu, refleks gibi oyunlarla sporun her alanını deneyimleyebiliyorlar. Spor severler kürsü alanında çektirecekleri fotoğrafları #TeşekkürlerAnne etiketiyle Instagram üzerinden paylaştıklarında sürpriz hediyeler kazanıyorlar.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri