Midtown Orkestrası’dan anlamlı konser

20 Ekim 2014 Pazartesi

Midtown Orkestrası’nın Bodrum’da bulunan Ortakent Doktor Hüseyin Mümtaz Ataman İlkokulu yararına düzenlemiş olduğu konser ile çocuklar yeni eğitim yılında daha mutlu

midtown-orkestrasidan-anlamli-konser

Bodrum Ortakent mevkiinde yer alan Midtown Alışveriş Merkezi tarafından kurulan Midtown Orkestrası’nın, Ortakent Doktor Hüseyin Mümtaz Ataman İlkokulu için Bodrum Antik Tiyatro’da düzenlemiş olduğu konser ile okulda ‘Eğitim Odaları’ yeniden hazırlandı.  Konuyla ilgili okul yönetimi, çocuklara daha donanımlı bir eğitim ortamı sunmaktan memnuniyet duyduklarını, eğitim standartlarının herkes için aynı olmasını dilediklerini belirtti.

Yeni başlayan eğitim öğretim yılını değerlendiren okul yönetimi “2014 – 2015 Eğitim Öğretim Yılı, Okulumuz adına değerlendirecek olursak, geçmiş yıllara oranla neredeyse kusursuz başladı diyebiliriz. Tabi bu değerlendirmeyi yaparken var olan koşullarda demek daha doğru olur. Gelen desteklerle beraber okulumuza ait bahçe alanında, İdari Binada, Ana sınıflarımızda ve diğer sınıflarda birçok değişiklik ve yenilik yapılarak yeni Eğitim Öğretim yılına başladık” diye konuştu.

Okulun gelişim sürecinden ve gelecekteki planlamalarından da bahseden yönetim, okulun yaklaşık iki yıldan bu yana hızlı, güvenli ve sağlıklı bir şekilde geliştiğini dile getirdi. Yapılan yeniliklerden bahseden yönetim şunları söyledi, “Midtown Yönetimi ve Türkiye Finansın sağladığı katkılar sayesinde öğrencilerimize yeni sınıflarda oturmalarına vesile olduk. Okulumuzda daha önce de belirtildiği üzere küçük çaplı da olsa birçok yenilik yapıldı. Okulumuzda yapılan bu değişiklikler ve yenilikler, okulumuza yeni bir vizyon katmakta; bunun en somut göstergesi öğrenci sayımızdaki geçen yıllara oranla yaşanan artıştır. Önümüzdeki yıllarda eğitsel alanda başarıyı yakalayabilmek için sosyal kültürel ve sportif etkinliklerin kaçınılmaz olduğunu bilen bizler,  okulumuz bahçesinde bu tür etkinliklerin yapılabileceği alanların bulunduğu bir kompleks kurulması uğraşı ve arayışı içinde olacağız. Çocuklarımızın Doğa bilincini sadece ders kitaplarından öğrenmeleri yerine Okul Bahçemizin uygun bölümlerinde Uygulama Bahçeleri oluşturmaya çalışacağız. Ana sınıflarımızın oyun alanlarını diğer sınıflardan ayrıştırarak, yaş gruplarına uygun  ve daha güvenli oyun alanları oluşturmaya çalışacağız. Okulumuzda yapılan kutlama ve anma ve şenlik programlarının daha etkili ve verimli geçmesini sağlamak amacıyla Okul Bahçesinde kalıcı bir platform oluşturmaya çalışacağız.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri