Midtown’da ‘Çocuk Şenliği’ haftası başlıyor

22 Nisan 2014 Salı

Midtown, 21 Nisan haftasında çocuklar ve aileleri için hem anlamlı, hem de çok eğlenceli etkinliklere imza atacak

midtownda-cocuk-senligi-haftasi-basliyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Midtown’a gelen tüm ziyaretçiler Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile aynı karede yer alabilecekleri kendilerine özel fotoğrafa sahip olacak.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği özel günde Midtown, hazırlanan teknolojik bir sistem ile ziyaretçilerine Atatürk ile aynı karede oldukları fotoğrafı hediye ediyor. Atatürk’ü anmak ve Midtown ziyaretçilerine hayatları boyunca unutmayacakları bir hediye vermek amacıyla düzenlenen etkinlik, 23 Nisan Çarşamba günü, saat 11.00-19.00 arasında gerçekleştirilecek.

Nostaljik oyunlarla, günümüz oyunları bir arada
26 Nisan Cumartesi ve 27 Nisan Pazar ise “Sen Çocukken, Ben Çocukken” adlı oyun turnuvası Midtown’da gerçekleştirilecek. Midtown danışmadan alınan ücretsiz oyun kuponları ile arzu eden herkesin katılım sağlayabileceği oyunlarda günümüz çocukları eski oyunları öğrenirken ebeveynleri de nostalji yaşayacak. Diğer taraftan küçükler teknoloji sevgilerini de eğlenerek yarıştırabilecek.

“Sen Çocukken, Ben Çocukken” turnuvası dahilinde oynanacak dijital oyunlar arasında, X-BOX’ta dans ve hulahop, Playstation’da futbol, nostaljik oyunlarda ise seksek, ip atlama, yağ satarım bal satarım, hulahup ve misket yer alıyor. Kazananların sinema bileti, yemek, hediye çeki gibi armağanlar alacağı yarışmalar 14.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri