Midtown’da en tarz “Adam”lar sahipleriyle buluştu

17 Haziran 2013 Pazartesi

İlk olarak Bodrum’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Midtown’da tanıtılan ve dünyanın en kişisel otomobili olarak adlandırılan Opel Adam’ın ikinci talihlisi belli olurken nisan ayı talihlisi de anahtarını teslim aldı

midtownda-en-tarz-adamlar-sahipleriyle-bulustu

Midtown’ın birinci yılına özel yapılan kampanyada Midtown Card sahipleri, 100 TL ve üzeri yapılan alışverişlerle çekilişe katılma hakkı kazanmıştı. İlk Opel Adam sahibi Yıldız Üçler, anahtarını noter yetkilisi Dilek Özbey’in elinden teslim aldı. Çok heyecanlı olduğu gözlenen Üçler, sihirli değnekle dokunulmuş birisi gibi çok mutlu olduğunu ve bu mutluluğu yaşattığı için Midtown’a teşekkürlerini dile getirdi.

Grup Diptonik’in müzik performansıyla renklenen etkinlikte heyecan ve eğlence dolu dakikalar devam etti. Noter huzurunda, halka açık olarak yapılan çekilişle ikinci Opel Adam’ın sahibi belirlenmiş oldu. Halil Öncel, Midtown Card’lı olmanın avantajını yaşayan ikinci talihli; Başak Karakoç yedek talihli olurken “Opel Adam” kampanyası Haziran ayı içinde de talihlileriyle buluşmaya devam edecek.

Haziran ayında Adam Jam talihlilerinin belli olacağı kampanya Temmuz’un ilk haftası sonuçlanacak.
Birinci yıl kutlamaları kapsamında her ay bir kişiyi Opel Adam sahibi olurken Bodrum’un yerli ve yabancı turistlerinin akın etmeye başladığı yaz döneminde özel kampanya ve etkinlikler Midtown’da devam ediyor olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri