Midtown’dan karne hediyeleri

21 Haziran 2013 Cuma

Okulların kapanması ve karnelerin alınmasıyla çocuklar tatil keyfini yaşamaya başladı

midtowndan-karne-hediyeleri

Yediden yetmişe herkese moda, eğlence ve lezzet sunan Midtown’da Kids Card başvurusunda bulunan ve harcama yapanlar karne sevincini ikiye katlıyor. Düzenlenen etkinliklerle tatil keyfini doyasıya yaşatan Midtown, küçük ziyaretçilerine birbirinden güzel sürprizler hazırladı.

Danışmaya karnesini onaylatan ilk 15 kişiye hafta içi kullanacakları Cinemaximum bileti, Kids Card ile harcama yapan ilk 10 kişiye Bolulu Hasan Usta’dan dondurma, takdir belgesini getirenler arasından yemek fişini işleten 5 öğrenciye Macera Adası oyun kartı, teşekkür belgesini getirenler arasından yemek fişini işleten 5 öğrenciye kumpir menü ve daha birçok sürpriz Midtown’da minik ziyaretçilerini bekliyor.

Geniş ürün yelpazesiyle çocuk giyimi, her damak tadına uygun yemek seçenekleri, Cinemaximum kalitesiyle en yeni vizyon filmleri, eğlenceye doyulan Macera Adası ile Midtown, bu yaz da tatilin merkezi oluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri