Migros, ISO belgesi aldı

03 Mart 2014 Pazartesi

Gıda perakendeciliğinde “ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi” belgesini alan Migros Ticaret AŞ, bu belge ile müşterilerine yakın duruşunu ve hizmet kalitesini tescillemiş oldu

migros-iso-belgesi-aldi

Migros Grubu, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını en yüksek hizmet kalitesiyle çözüme kavuşturma becerisini, uluslararası standart olarak kabul edilen “ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi” belgesini alarak bir kez daha kanıtladı. Bu belge ile Migros Grubu, sahip olduğu TSE 9001 ve 22000 Gıda Güvenliği Yönetimi belgelerine entegre, kalite yönetim sistemleri perspektifini genişletmiş oldu.

Müşterilerinden gelen geri bildirimleri sürekli gelişmeye dönük fırsatlar olarak değerlendiren Migros Grubu, sunduğu ürün ve hizmetler yanında; satış ve satış sonrası süreçte de müşteri memnuniyeti anlayışını sürdürülebilir kalite ve sektörel liderlik sağlamak üzere yapılandırıyor. Migros Grubu, kurduğu altyapı takip süreçleri ile müşterilerinden gelen her türlü geri bildirimi kayıt altına alarak izleyebiliyor ve sürekli iyileştiriyor. Tüm iletiler, gizlilik esasları doğrultusunda değerlendiriliyor ve müşterilere 48 saat içerisinde objektif çözümler sunuluyor.

Migros Grubu, 70 ilde 973 mağaza ile her gün yüzbinlerce müşteriyle temas halinde olan 18 bin çalışanına, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi eğitimlerini açtı. Uzaktan eğitim modülü sayesinde eğitim alan çalışanlar, iş yapış biçimlerini güncelleyerek sektörde kişisel gelişimleri için bir fırsat yakalamış oldular. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri