Migros ve Colgateten Örnek İşbirliği

15 Eylül 2008 Pazartesi

Şanlıurfanın Siverek ilçesine bağlı Kargalı Köyü İlköğretim Okulunu tümüyle yenilemeye hazırlanan Colgate-Palmolive ve Migros, tüm Türkiyeyi Yaşasın Okulumuz Kampanyası kapsamındaki bu projeye destek olmaya çağırıyor.

migros-ve-colgateten-ornek-isbirligi
Colgate-Palmolive, Migros işbirliği ile TOÇEVin, Show Tv ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile yürüttüğü Yaşasın Okulumuz kampanyası dâhilinde Şanlıurfa Siverek ilçesine bağlı Kargalı Köyü İlköğretim Okulunu yenileyerek, 20082009 öğretim yılında çocukların yüzünü güldürmeyi amaçlıyor. Migros ve Colgate-Palmolive, bu kampanya ile tüm Türkiyeyi de bu mutluluğa ortak olmaya davet ediyor. 22 Ekime kadar Migroslardan alınan her Colgate ürünü ile Kargalı Köyü öğrencilerinin daha iyi koşullarda eğitim almasına katkıda bulunmak mümkün... Migros, 1998 yılında Yap, Devret, Sahip Çık sloganıyla Şırnakın Silopi ilçesine yaklaşık 4 bin 800 metrekareye yayılan Silopi Koç İlköğretim Okulunu yaptırarak, her sene öğrencilerin modern ve teçhizatlı bir ortamda eğitim almalarına destek vermeye devam ediyor. Ayrıca Migros, mağazalarında satışa sunulan özgün markalardan elde edilen gelirin bir kısmını kaynak olarak düzenli bir şekilde Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfına, çocukların gelişimi için aktarıyor.Colgate ise Parlak Gülüşler Parlak Gelecekler sosyal sorumluluk projesiyle tüm dünyada 16 yıldır, 80i aşkın ülkede, 30 ayrı dilde, her yıl 50 milyondan fazla çocuğa ve aileye ulaşıyor. Colgatein TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) ve ADSD (Ağız ve Diş Sağlığı Derneği) işbirliğinde Milli Eğitim Bakanlığı desteğiyle yürüttüğü Parlak Gülüşler Parlak Gelecekler projesi, ilkokul 3üncü sınıf öğrencilerinin minik gülücüklerine sağlık katmaya bu yıl da devam ediyor. İlkokul 3üncü sınıf öğrencilerine eğitim vererek ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçli yeni nesillerin yetişmesine vesile olan Parlak Gülüşler Parlak Gelecekler projesi, Türkiyede de bugüne kadar 22 ilde toplam 700 bin çocuğa ulaştı.Colgate-Palmolive, Migros ile birlikte, Şanlıurfa Kargalı Köyü İlköğretim okulunu yenileyerek, yine çocuklar için farklı bir eğitim desteğine imza atıyor.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri