Migros ve Fitwell harekete geçirecek

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Migros ve FitWell günde 10 bin adım ve üzeri yürüyen Migros müşterilerine her gün için 1 Money kazandıracak

migros-ve-fitwell-harekete-gecirecek

 

Perakende sektöründe öncü uygulamalarıyla Türk tüketicisinin hayatına değer katan Migros, tüketicilerle birlikte yürüttüğü özel projelerle, iyi yaşama destek vermeye devam ediyor. Son olarak, Türkiye’nin önde gelen sağlık ve fitness uygulaması FitWell ile işbirliği yapan Migros, sağlıklı bir yaşamın en temel unsurlarından biri olan hareketi tüketicilerin günlük hayatına sokacak projelerine bir yenisini daha ekledi.


Uygulamaları indir kazanmaya başla


12 Mayıs- 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerli olacak Harekete Geç kampanyasından yararlanmak isteyenlerin akıllı cihazlarına Migros mobil uygulamasından veya Fitwell uygulamasından kayıtlı Money Club veya Money Club özellikli kartlarıyla giriş yapmaları ve ‘Harekete Geç’ kampanyasına dahil olmaları yeterli olacak. Fitwell ile Harekete Geç kampanyasına katılan kullanıcılar, Fitwell uygulaması üzerinden ‘Kişisel Programını Oluştur-Migros ile Harekete Geç’ özel menüsünde kişisel programını oluşturarak kendisi için sistem tarafından sunulan programı tamamlayacak.


Yürüyen kazanıyor


Her gün kullanıcılar 10 bin adım ve üzeri yürüdüklerinde1 Money ile ödüllendirilecekler ve ay sonunda kazandıkları moneyleri Migros ve Macrocenter mağalazalarında kullanabilecekler veya Fitwell Premium üyeliğini satın alabilecekler. Hareket ederek kazanılan Money’ler Fitwell uygulaması üzerinde ödülünü al butonuna bastıktan sonra, bir sonraki ayın 7’sine kadar uygulamaya kayıt edilen tutar karta yüklenecek ve 30 Haziran 2016 tarihine kadar kullanılabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri