Migros'a Teklif Bilmecesi

08 Kasım 2007 Perşembe

Carrefour IMKB'ye yaptığı açıklamada, Migros için teklif vermediğini belirtirken, Efes ve Ülker, yabancı bir fon ortaklığı ile birlikte teklif sunduklarını açıkladı.

migrosa-teklif-bilmecesi
Carrefoursa, Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi, şirket tarafından, Migros`un alımı yönünde verilmiş bir teklif bulunmadığını açıkladı.Carrefoursa`dan dün basında yer alan haberlere istinaden İMKB`ye yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:Şirketimiz tarafından, Migros`un alımı yönünde verilmiş bir teklif bulunmamaktadır.Ülker ve Efesten sürpriz işbirliği Ülker ve Efes markasının sahibi Anadolu Grubu bu kez Migros için işbirliğine gidiyor. 2 firma daha önce PETKİM ihalesinde ortak hareket etmişlerdi. Anadolu Grubu İcra Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan , Şu an için Migros `la ilgili belirlenmiş herhangi bir politikamız yok. Yabancı bir fon, Ülker`le gelip `Birlikte teklif verelim mi?` diye sordu. Görüşmelerimiz bu paralel doğrultusunda devam ediyor dedi. Özilhan, teklifi iyice inceleyip ona göre karar vereceklerini belirterek, konsorsiyum içinde `küçük paydaş` olarak yer almayı planladıklarını açıkladı. Migros`a talip olanlar arasında Rus Alfa, Kiler Grubu, İsveçli ICA ile bir yabancı fon ile birlikte hareket eden Ülker ve Anadolu Grubu bulunuyor.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri