Migros'tan satış açıklaması

24 Şubat 2014 Pazartesi

BC Partners'ın kontrolündeki fonların elindeki hisselerin satışıyla ilgili haber sonrası Migros, kamuoyunu bilgilendirdi

migrostan-satis-aciklamasi

Migros'un satışıyla ilgili haberlerin ardından şirket KAP'a açıklama yaparak haberlerin olağan iş akışı çerçevesinde olduğunu belirtti. İşte Migros'tan KAP'a yapılan açıklama:

“Halka açık bir Şirket olan Migros Ticaret AŞ’nin (Migros) hisselerinin yüzde 80,51'i ana ortağımız MH Perakendecilik ve Ticaret AŞ aracılığıyla bir özel girişim sermayesi şirketi niteliğinde olan BC Partners'ın kontrolündeki fonların elinde bulunmaktadır.

BC Partners bir özel girişim sermayesi Şirketi olarak, faaliyetlerinin olağan akışı kapsamında Migros da dahil olmak üzere mevcut tüm yatırımları için değişik alternatifleri periyodik olarak değerlendirmektedir. 21.02.2014 tarihinde basınımızda Şirketimiz ile ilgili yer alan haberler BC Partners'ın olağan iş akışı çerçevesindedir.”

Kaynak: Bigpara


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri