Milyonların oynadığı Candy Crush, Beylikdüzü Migros’a geliyor

22 Eylül 2016 Perşembe

Her gün milyonlarca kişi tarafından oynanan mobil şeker kırma oyunu Candy Crush, bu kez 24 Eylül-02 Ekim tarihlerinde, 12.00 – 20.00 saatleri arasında, Beylikdüzü Migros’ta meraklılarını bekleyecek

milyonlarin-oynadigi-candy-crush-beylikduzu-migrosa-geliyor

Beylikdüzü Migros, ziyaretçilerine özel rengârenk ve şeker kokan birbirinden eğlenceli etkinliklerle planlanan oyun şenliğinde, büyükler için de turnuva alanı yer alacak. Eğlendirirken kazandıran, Beylikdüzü Migros Candy Crush Şenliği’nde, çocukların renk ve tamamlama kabiliyetlerini geliştirmeleri ve sosyalleşmeleri amaçlanıyor.


Ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan Beyligdüzü Migros etkinlikte 10 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için ayrı; daha küçük çocuklar için ise daha farklı iki alan kuracak. Etkinliğe katılıp daha fazla ‘şeker kırmak’ için ter döken katılımcılar arasından en iyi skoru yapan oyuncular, birbirleriyle kıyasıya yarışacak.


Şenlik alanında ayrıca: 5 – 9 yaş arası çocuklar; görev çarkını çevirerek oyuna başlayacak, daha sonra ‘Eşini Bul Oyunu’, ‘Şekerleme Kazanı’, ‘Lolipop İle Şeker Kırma’ ve en sonunda ‘Şeker Fırtınası’ etaplarından geçerek, kendileri için özel hazırlanmış Candy Crush şekerlerine kavuşacak.


10 yaş üzeri çocuk ve yetişkinler özel hazırlanmış level üzerinden dev dokunmatik ekranda Candy Crush oynayacak ve en iyi skoru yapmaya çalışacak. Türkiye’de ayda 15.9 milyon aktif kullanıcısı olan oyun, 2013 yılında Uluslararası Mobile Gaming yarışmasında “En Sosyal Ödül”ünü kazandı. Türkiye’de ise mobil cihazlar üzerinden her ay ortalama 1.2 milyar oyun oynanıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri