Mini Cooper’lar sahiplerine teslim edildi

04 Temmuz 2014 Cuma

Kulesite’nin düzenlemiş olduğu Alışveriş ve Eğlence Festivali’nin büyük ödülü 3 adet Mini Cooper Countryman yapılan törenle sahiplerine teslim edildi

mini-cooperlar-sahiplerine-teslim-edildi

Kulesite’nin 19 Nisan-22 Haziran günleri arasında gerçekleştirdiği Alışveriş ve Eğlence Festivali kapsamında, 100 TL ve katları alışveriş fişleriyle çekilişe katılan ve kazanan talihli Kulesite ziyaretçileri festival ödülü olan 3 adet Mini Cooper Countryman’a kavuştu.

Hacer Gökçen Özdemir, Rabia Batu ve Ahmet Çalışır Kulesite etkinlik alanında gerçekleştirilen törenle araçlarını teslim aldı. Heyecanlı oldukları da gözlenen talihliler; kampanya süresince emeği geçen herkese teşekkür ederken, kampanyanın kendileri adına unutulmayacak bir anı olacağını da dile getirdi.

Çekiliş kampanyası hakkında konuşan Kulesite Alışveriş Merkezi Müdürü Mustafa Totan; “Alışveriş ve Eğlence Festivali’nin büyük ödülü olan 3 Adet Mini Cooper Countryman’ı sahiplerine teslim ettik. İlerleyen süreçlerde yapacağımız kampanya ve etkinliklerle Konya halkının sosyal değerlerine katkıda bulunmak için çalışmaya devam edeceğiz. Festivale yoğun ilgi gösteren ziyaretçilerimize teşekkür ediyor, talihli ziyaretçilerimizi de tebrik ediyorum” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri