Minik pilotlar atölyesine büyük ilgi

29 Ocak 2014 Çarşamba

İzmir Optimum Outlet’te 25-26 Ocak günlerinde gerçekleştirilen Minik Pilotlar Atölyesi büyük ilgi gördü

minik-pilotlar-atolyesine-buyuk-ilgi

Yarıyıl tatiline giren çocuklar, eğitmenler eşliğinde çok özel bir havacılık serüveni yaşadı. Çocukların gruplar halinde aktiviteye alındığı pilot atölyesinde 45 dakika boyunca çocuklar uçaklar ve uçuş tekniği hakkında merak ettikleri tüm bilgileri eğlenerek öğrendi. Uçak dekorlu aktive alanında minikler uçmanın heyecanını yaşadı. 

Tatil boyunca birbirinden eğlenceli ve eğitici etkinlikler planlayan İzmir Optimum’un Minik Pilotlar Atölyesi’ne katılan 500 civarında çocuk, yaratıcı drama ve hafıza oyunlarına katılıp model uçakları inceleme, renkli origami kağıtları ile uçak yapma imkanı bulurken şişme jumbo jet ile de eğlencenin doruğuna çıktı. Çocuklara nasıl pilot olunacağı, uçak içerisindeki çalışanların görevleri, uçuş esnasında dikkat edilmesi kurallar gibi bilgilerin de öğretildiği atölye çalışmasında minik pilotlar etkinlik sonunda uçuş sertifikasının da sahibi oldu.

Minik pilotlar atölyesinde çocuklar hayallerindeki meslek ile ilgili yaşadıkları bu özel deneyimi, pilot şapkası ile çekilen özel fotoğrafları ile ölümsüzleştirirken aileler de çocuklarını hem eğiten hem de eğlendiren bu özel etkinliği yakından takip etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri