Minik pilotlar Optimum’da buluşacak

10 Haziran 2016 Cuma

Optimum’da gerçekleştirilen çocuk atölyeleri büyük ilgi görmeye devam ediyor

minik-pilotlar-optimumda-bulusacak

11 Haziran Cumartesi günü bu kez minik pilotlar Optimum’da buluşacak. Saat 14.00, 15.00, 16.00 ve 17.00’de dört seans şeklinde gerçekleşecek Minik Pilotlar Atölyesi’ne 4 ile 8 yaş aralığındaki tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek. Şanslı çocuklar eğitmenler eşliğinde 45 dakika boyunca uçaklar ve uçuşlar hakkında merak ettikleri tüm bilgileri eğlenerek öğrenecek.

 

Uçaklara minik yaşlardan itibaren tutku ile bağlı olan geleceğin pilotları, yaratıcı drama ve hafıza oyunlarına katılıp, boyama yapıp dans edecek. Minik Pilotlar Atölyesi’nde çocuklar hayallerindeki meslek ile ilgili yaşadıkları bu özel deneyimi, uçak ve pilot görseli ile çekilecek özel fotoğraf çekimi ile ölümsüzleştirebilecek. Minik Pilotlar Atölyesi’nde çocuklara nasıl pilot olunur, uçak içerisindeki çalışanların görevleri, uçakta dikkatedilmesi kurallarda öğretilecek ve atölye çalışmasında şanslı minik pilotlara katılım sertifikası verilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri