Minik ziyaretçiler sömestrda Capacity’de eğlenecek

06 Ocak 2017 Cuma

Bakırköy’ün yaşam merkezi Capacity, Ocak ayı boyunca küçük konuklarına özel, farklı farklı birçok etkinlik düzenliyor. Eğlenceli etkinliklerin yanı sıra AVM, sömestr döneminde ayrıca her gün yaratıcı atölyelerle yarıyıl tatilini renklendirecek

minik-ziyaretciler-somestrda-capacityde-eglenecek

 

 

Alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, Ocak ayında küçük konuklarını mutlu edecek yoğun bir etkinlik programı hazırladı.  Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ocak ayı boyunca her hafta sonu, 14.00 – 18.00 saatleri arasında düzenlenecek atölyelere minik misafirlerini bekliyor. Çocuklar mozaik yapımı, tuval boyama, 3 boyutlu puzzle yapımı gibi atölyelerle yeteneklerini konuşturacak.

 

Capacity Alışveriş Merkezi’nin 23 Ocak - 5 Şubat günleri arasında düzenlenen sömestr etkinlikleri kapsamında ise her gün yaratıcı atölyeler yer alıyor.  Çocuklar, tatil süresince bu tasarım atölyelerinde hem yeteneklerini geliştirme hem de sosyalleşme şansı bulacak.

 

Capacity Ocak etkinlikleri programı:

Tuval Boyama Atölyesi -  7-8 Ocak,  

Mozaik Atölyesi – 14- 15 Ocak,  

3D Puzzle Atölyesi – 21 -22 Ocak

Sömestr Yaratıcı Atölyeleri  – 23 Ocak - 5 Şubat (her gün)

 

Ayrıca,  14 Ocak tarihinden itibaren Ocak ayı sonuna kadar her haftasonu alışveriş merkezinin B1 zemin katına kurulan “Satranç Alanı”nda dileyen misafirler eğitmenler gözetiminde satranç oynabilecek, sevdikleri ile satranç müsabakaları düzenleyebilecek ve Capacity Alışveriş Merkezi'nin her yıl Mayıs ve Kasım aylarında geleneksel olarak düzenlediği satranç turnuvasına hazırlanabilecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri